Smuteční obřady

Poskytujeme všechny běžné služby v oblasti pohřebnictví.

Pohřební obřady civilní:

Bez obřadu

znamená, že zesnulý je převezen z místa úmrtí do krematoria, kde proběhne kremace.
Vše probíhá bez účasti rodiny.

Privátní rozloučení

znamená, že zesnulý je převezen z místa úmrtí do krematoria a zpopelnění proběhne
v dohodnutý den a hodinu. V té době se pozůstalí sejdou doma nebo na jiném dohodnutém místě a rozloučení proběhne vzpomínkou v úzkém kruhu rodinném.
Rozloučení v jiných případech je možno provést v kterékoli smuteční síni, nacházející se ve Zlíně a okolí

Rozloučení v úzkém rodinném kruhu

znamená, že zesnulý je převezen do krematoria a zde v určený den a hodinu v salónku je zesnulý vystaven za sklem a rozloučení probíhá při reprodukované hudbě za účasti maximálně osmi osob. Po rozloučení je rakev přímo zavážena do kremační pece.

Pohřební obřady církevní:

Pohřební obřady se provádí v církevních zařízeních podle víry. Doporučujeme projednat napřed termín s příslušným duchovním a zadat podle možností duchovního dva vhodné termíny pohřebního obřadu. U nás pak telefonicky potvrdíme duchovnímu ten nejvhodnější.

Rozptyl

Pietní uložení ostatků zesnulého po zpopelnění zesnulého je možno provést formou rozptylu popela na rozptylových loučkách nebo můžete zvolit variantu vsypu popela do jamky vyhloubené na vsypových loučkách.

Pohřeb do země

Pohřeb s uložením do země může být jak civilní, tak i církevní. Pokud se rozhodnete pro pohřeb do hrobu nebo hrobky, zajistíme pro Vás veškeré služby s tím spojené (výkop hrobu, řečníka nebo kněze, živou hudbu dle Vašeho přání). Zajistíme pro Vás i převoz rakve a květinových darů z kostela pohřebním vozem na hřbitov, kde je dokončen smuteční obřad uložením zesnulého do země.

Kremace s obřadem

Zpopelnění s obřadem je v současné době nejrozšířenější způsob pohřbení. Rozloučení se zesnulým se koná v obřadní síni nebo v případě církevního pohřbu ve vybraném kostele. Po smutečním obřadu je zajištěno zpopelnění zesnulého a ostatky zemřelého jsou dle přání objednavatele uloženy do hrobu nebo urnových hájů. Také může být proveden rozptyl nebo vsyp popela na pietních loučkách nebo si můžete vyzvednout urnu v kanceláři krematoria.

INVA

Naše pohřební služba nabízí komplexní pohřební a kremační služby.

Ušetříme Vám nejen peníze, ale hlavně čas a ten je nejcennější.

Ve chvílích nejtěžších, při ztrátě Vašich blízkých, Vám nabízíme jistotu profesionálních služeb a etický přístup našich zaměstnanců.

smaller greater