Ohlasy pozůstalých

Vážený pane Volčíku,

chtěla bych jménem rodiny poděkovat pracovnici pohřební služby v Napajedlích paní Žeravíkové a pracovníkům , kteří zajišťují převoz zemřelých.
Dne 5.5.2015 nám zemřela maminka paní Marie Blahúšková. S pí Žeravíkovou jsem se telefonicky dohodla na dalším postupu. Jelikož nám maminka zemřela doma a chtěli jsme si ji obléci, dohodla se s pracovníky, že nám dají čas na vypravení maminky. Když přijeli, byli velmi ohleduplní, jak při přenášení, tak ve svém jednání vůči nám. Při samotném vyřizování v kanceláři pohřební služby musím říci, že paní Žeravíková jednala tak, že měl člověk pocit, že s ním skutečně ten smutek sdílí. Poradila, když jsme si nemohli z nabídky vybrat. Nikdy jsme pohřeb nevyřizovali a měli jsem strach, aby to všechno dobře dopadlo. Všechno ale bylo zařízené opravdu bez jediné chybičky, včetně dodaných květin. Pracovníci, kteří maminku v den obřadu přivezli jsou skutečně lidé na svém místě. Byli přístupní všemu co jsme chtěli aby bylo tak, jak si to představujeme. Vím, že je to jejich práce, ale není zrovna lehká a vyžaduje skutečně soucit, který není všem vlastní. Vyřiďte jim prosím naše poděkování.

Jménem rodiny Marie Hlochová

Dobrý den,
Chtěl bych vám poděkovat za důstojný obřad rozloučení s naší maminkou Zdenkou Novákovou.

Filip Novák s rodinou.

Dobrý den,
dne 21.3.2015 jsme se obrátili na Vaši Pohřební službu ve Slušovicích se žádostí o zajištění pohřbu naší maminky. Velmi jsme ocenili ochotu a snahu ve všem vyhovět u p.Volčíkové, které chceme ještě znovu poděkovat za pěkný přístup v nelehké chvíli.
Děkujeme, že jsme s Vaší pomocí tuto smutnou události zvládli.

Za celou rodinu Kalčíková Anna, Zálešná II/3401, Zlín

Dobrý den,
dovolte mi ještě jednou touto emailovou formou poděkovat Vám , Vaší pohřební službě a hlavně p.Žeravíkové za vstřícné chování, neskutečně citlivý přístup a také za snahu vyjít vstříc a pomoci,což jistě už nesouvisí s touto náplni práce. Ještě jednou vřelé díky .

S pozdravem a díkem za svého zesnulého tatínka p. Haščáková
Kateřina Haščáková

Paní Bochezová,

chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za překrásnou řeč při rozloučení s mým tatínkem. Udělala jste na mě neobyčejně silný dojem svým procítěným projevem a můžu Vám říct, že jak moje maminka, tak celá naše rodina byla velmi mile překvapena Vaší citovou spoluúčastí. Udělala jsem dobře, MOC DOBŘE, že jsem odmítla paní Lidincovou a získala tak kontakt na Vás. Byla to naprosto skvělá volba.
Pomohla jste nám hodně, možná víc, než si umíte představit, a já Vám za to z hlouby duše mnohokrát děkuji. Na závěr mám na Vás paní Bochezová prosbu – mohla by jste mi, prosím, poslat na památku Vaši tolik pěknou a procítěnou řeč o tatínkovi ? Tolik laskavých a krásných slov bych si chtěla uchovat navždy.

Děkuji Vám za celé dnešní odpoledne a jsem ráda, že jsem se s Vámi mohla osobně setkat.

S přáním krásných vánoc a šťastného Nového roku 2015 po všech stránkách se s Vámi loučí Zdena Konečná.

INVA

Naše pohřební služba nabízí komplexní pohřební a kremační služby.

Ušetříme Vám nejen peníze, ale hlavně čas a ten je nejcennější.

Ve chvílích nejtěžších, při ztrátě Vašich blízkých, Vám nabízíme jistotu profesionálních služeb a etický přístup našich zaměstnanců.

smaller greater